Тарифи

Тарифи з 24 травня 2023

Разові відвідування:

 Звичайні відвідування:
Це варіант відвідувань, за якого Ви платите за час перебування в клубі, від моменту входу до моменту виходу. У вартість включена гра в настільний теніс, безлімітні напої (чай/кава/вода), Wi-Fi.
Година перебування в клубі – 120 грн. з людини.

 Тренувальні відвідування:
Цей варіант відвідувань клубу розроблений для індивідуальних занятьіз тренерами клуба Master. За такого варіанту оплачується лише оренда столу.
Оренда столу для занять із тренером 240 грн./год.

Відвідування за абонементами:

Абонементи «на перебування у клубі» — це абонементи, до яких включено передоплачений час перебування у клубі, згідно з номіналом абонементу. Час з такого абонементу списується за кожного гостя, який по ньому прийшов — це так звані «людино-години». Тобто якщо ви прийшли вдвох по одному абонементу, запускається 2 таймери, втрьох — 3 таймери тощо. Таймери запускаються на вході до клубу та зупиняються на виході.

Абонемент Ціна Кількість годин
Перебування П25 2000 грн. 25
Перебування П10 1000 грн. 10
Перебування разовий 1 год. 120 грн. 1

Абонементи «Тренерські» — ці абонементи були запроваджені нами для клієнтів, які займаються з тренерами. Основна їхня відмінність від абонементів на перебування в тому, що час враховується не за людину, а за стіл, тобто списується саме час оренди столу — «столо-години». При цьому за столом грає 2 особи: 1 тренер та 1 клієнт.

Абонемент Ціна Кількість годин
Тренерський БТР60 7200 грн. 60
Тренерський Т30 4200 грн. 30
Тренерський Т10 1800 грн. 10
Тренерський разовий 1 година 240 грн. 1

Абонементи діють 12 місяців з моменту покупки, з можливістю заморожування. Якщо у Вас виникли запитання щодо наших тарифів, знижок та акцій, зв’яжіться будь-ласка з адміністратором клубу за номером 067 2257255.

ВАЖЛИВО!
Шановні любителі та професіонали настільного тенісу, придбавши абонемент «Тренерський» до клубу настільного тенісу «Master» ви погоджуєтеся із наступними правилами:

1. Даний тип абонементу дозволяє займатись із афілійованим тренером клубу, та розраховуватись за оренду стола.
2. Лічильники запускаються та зупиняються згідно із резервом.
3. В разі використання абонементу більше ніж двома особами, запускається другий лічильник, більше 4-х — третій і так далі.
4. Не тарифікується час перебування в клубі: 15 хвилин до заняття та 30 хвилин після. Весь інший час враховується за стандартними тарифами на перебування (120 грн./година перебування в клубі за 1 особу).
5. Не дозволяється комерційне використання абонементу!
6. Дотримання цих правил є невід’ємною умовою для отримання послуг від Ping-Pong Club Master.